Bizi arayın 0 372 615 15 93

KURUMSAL

Yurtbay Şirketler Grubu’nun başarı öyküsü yarım asrı geçen bir süre önce başarılı girişimci Zeki Yurtbay tarafından tuğla kiremit ocağı ile başlamış, bugün de aynı hızla devam etmektedir.

 

Tuğla harmanı ile başlayan ilk üretim, sürekli gelişim göstererek Delta Tuğla ve Yurtbay Yem’in gruba katılmasıyla hız kazanır. “Önce Kalite”.... “Yurtbay yaparsa iyisini yapar” anlayışı, Yurtbay isminin kalite ile yan yana yazılmasını sağlar.

 

Başarılı sanayi geçmişini Yurtbay Seramik ile taçlandıran şirketler topluluğu, Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Yurtbay’ın önderliğinde yoluna devam etmektedir.

 

Yenilikçi ve sektöre yön veren Yurtbay Seramik, doğadan aldığı ilhamı sanatla buluşturur. Yeryüzünün bu ilk sanatını bugünün zevki, teknolojisi ve estetiğiyle harmanlayarak tüm dünyaya sunar.

 

Yurtbay Şirketler Grubu, çalışma faaliyetlerinin her alanında ve her döneminde değişim, verimlilik, müşteri odaklılık gibi değerleri şirket kültürünün bir parçası olarak görmektedir. Ticari itibar ve tecrübeleri ile Türkiye için ekonomiye katkısını sürekli artırmaktadır.

 

Yurtbay Şirketler Grubu; Yurtbay Seramik Sanayi ve Tic. A.Ş., Yurtbay Seramik Pazarlama A.Ş. Yurtbay Yapı Kimyasalları, Delta Toprak San. ve Tic. A.Ş, Yurtbay Yapı A.Ş., Yurtbay Yem Sanayi’nden oluşmaktadır. Son yıllarda iş dünyasına yönelik yapılan araştırmalarda yükselişe geçen Yurtbay Şirketler Grubu, ülkemizin katma değerini yükseltecek işler ortaya koymayı kendine amaç, ülkesine ise bir borç bilir.

Telif hakkı © 2015 YURTBAY YEM SANAYI VE TAV. TİC. LTD. ŞTİ. Tüm hakları saklıdır.

ASD Tasarım